Leerlingen Broeklandcollege te gast bij Nationale Dodenherdenking
© Luc Lodder
Een geschiedenisdocent van het Broeklandcollege in Hoensbroek en vier van zijn leerlingen waren donderdag aanwezig bij de dodenherdenking in Amsterdam. Ze behoorden tot 5 van de 1700 genodigden.
Dat hebben ze te danken aan de waardering voor het Multi Culti Positivo Magazine dat de Hoensbroekse middelbare school al tien jaar uitgeeft. “Elk jaar besteden we aandacht aan de Holocaust. We hadden een studieweek in Duitsland, waar ook de voorzitter van het Nationaal Comité 4 en 5 mei aanwezig was. Die heeft ons nu uitgenodigd voor de herdenking.”En dus zat het gezelschap donderdagavond in de Amsterdamse kerk, waar auteur Annejet van der Zijl en burgemeester Eberhard van der Laan spraken en het koningspaar aanwezig was. Daarna gingen ze door de erehaag van oud-militairen naar de Dam.
Meest gelezen
Vrouw ernstig gewond na aanrijding tussen ambulance en personenauto op A73 bij Venlo, traumahelikopter landt op snelweg
Zieke bisschop Smeets leeft in blessuretijd: ‘Het wordt avond en de dag loopt ten einde’
Cliënt gehandicapteninstelling in Echt overleden na incident in zwembad
Docent voor rechter wegens ontucht met minderjarige leerlinge op Bernardinuscollege Heerlen
Streep door tientallen nieuwe te dure en kleine woningen in binnenstad Maastricht: projectontwikkelaars ‘slachtoffer’ nieuwe regels