Competitie-indeling voor Limburgse amateurvoetbalclubs bekend

Afbeelding: Stefan Koopmans

De KNVB heeft maandag de competitie-indelingen in het amateurvoetbal bekendgemaakt.

Bekijk hieronder tegen welke clubs jouw (favoriete) vereniging het moet gaan opnemen.

Derde divisie Groene Ster, EVV, Jong ADO Den Haag, ADO’20, Blauw Geel’38, DEM, Dongen, Gemert, Hercules, Hoogland, HSC’21, Lienden, OFC, OSS’20, Quick, UNA, Westlandia.

Hoofdklasse B EHC, SV Meerssen, Minor, AWC, Baronie, Halsteren, IFC, Juliana’31, Longa’30, Moerse Boys, Nuenen, OJC Rosmalen, RKZVC, Silvolde, UDI’19, Unitas.

Eerste klasse D BSV Limburgia, Chevremont, De Ster, Sportclub Susteren, Venlosche Boys, SV Venray, Veritas, Wilhelmina’08, Wittenhorst, Deurne, Geldrop, Heeze, SSS’18, ZSV.

Tweede klasse G Bekkerveld, Caesar, VV Eijsden, FC Geleen Zuid, GSV’28, Geusselt Sport, Haelen, Heer, LHC, Lindenheuvel/Heidebloem, Scharn, Sportclub’25, Sporting Heerlen, VV Schaesberg.

Tweede klasse H Volharding, Berghem Sport, DAW Schaijk, EVVC, Emplina, Heeswijk, Helvoirt, Olympia’18, Prinses Irene, Real Lunet, SVSSS, Venhorst, Vianen Vooruit, Volkel.

Tweede klasse I (Oost) Eendracht’30, Concordia W, DCS, DIO’30, DVC’26, MASV, Quick 1888, SDOUC, Spero, Union, Varsseveld, VIOD, Vorden, WAVV.

Derde klasse A BMR, VV Hellas, Heksenberg, FC Hoensbroek, KVC Oranje, RVU, vv SCM, SV Simpelveld, SVME, SVN, Sportclub Jekerdal, Walram, Weltania, Wijnandia.

Derde klasse B Alfa Sport, SV Argo, VV Born, Brevendia, Centrum Boys, DVO, Haslou, HEBES, Langeberg, RKVB, SHH, SVC 2000, Sittard, Spaubeek.

Derde klasse C Baarlo, Blerick, FCV Venlo, HBSV, Helden, IVO, Liessel, MVC’19, Melderslo, Merefeldia, RKSVO, Sparta’18, Sportclub Irene, Ysselsteyn.

Derde klasse D (Zuid I) MMC Weert, Bladella, Budel, DBS, Gestel, Hapert, Hoogeloon, PSV, RPC, Reusel Sport, SBC, Unitas’59, Tivoli, Wilhelmina Boys.

Derde klasse D (Oost) Vitesse’08, Beuningse Boys, Blauw Wit, Brakkenstein, DVOL, Estria, Ewijk, Germania, Groesbeekse Boys, Hapse Boys, HAVO, Rood Wit, Trekvogels.

Vierde klasse A DBSV, SV Geuldal, FC Gulpen, Keer, FC Kerkrade West, Leonidas W, RKASV, RKHSV, RKVVL/Polaris, RKVVM, Rood Groen LVC’01, SCG, WDZ, Willem I.

Vierde klasse B Bunde, Eikenderveld, Kakertse Boys, De Leeuw, Passart VKC, RKHBS, RKTSV, RKUVC, SV Hulsberg, Zwart Wit’19, Schimmert, UOW’02, Vaesrade, Voerendaal.

Vierde klasse C SV Brunssum, HBC’09, Linne, Oranje Blauw’15, FC Roerdalen, Roosteren, SVE, SVH’39, SVM, Schinveld, Sporting Sittard, Woander Forest, VV Zwentibold.

Vierde klasse D BEVO, Bieslo, DES Swalmen, EMS, GKC/RKHVC, FC Maasgouw, Horn, VV Kessel, Koningslust, Panningen, RKESV, Reuver, Roggel, TSC’04.

Vierde klasse E Bruheze, FC Cranendonck, DESM, DOSL, Grashoek, Laar, Lierop, Maarheeze, Neerkandia, FC Oda, ONDO, RKMSV, SJVV, SSE.

Vierde klasse G VV Achates, America, BVV’27, DEV Arcen, EWC’46, GFC’33, Hegelsom, Heijen, Meterik, Montagnards, SV Oostrum, SV United, SVEB, Stormvogels’28.

Vierde klasse H Milsbeek, Achilles Reek, Constantia, DSV, De Zwaluw, Festilent, Gassel, Juliana Mill, SCMH, SCV’58, SES, SIOL, Toxandria, VIOS’38.

Vijfde klasse A FC Bemelen, Berg’28, Daalhof, Geertruidse Boys, Haanrade/SVA, IBC’03, KCC’13, Partij, RKIVV, RKMVC, RKSVB, Rimburg, SNC’14, Vijlen.

Vijfde klasse B Abdissenbosch, Amstenrade, Conventus’03, Geulsche Boys, IVS, NEC’92, RKVV Neerbeek, OVCS, FC RIA, Sanderbout, Slekker Boys, Susterse Boys, Sylvia, Urmondia.

Vijfde klasse C Altweerterheide, Crescentia, Eindse Boys, SV Heythuysen, Leveroy, MBC’13, RIOS’31, RKAVC, RKSVV, Rood Wit’67, SNA, Sportclub Leeuwen, St. Joost, Walburgia.

Vijfde klasse D Belfeldia, Egchel, Kronenberg, Kwiek Venlo, SV Lottum, Olympia Boys, RKDSO, RKSVN, SPV, SVSH, SVVH, Sporting ST, vv VOS, VVV’03.

Vijfde klasse F Astrantia, DWSH’18, GVV’57, HBV, VV Holthees Smakt, HRC’27, Leunen, Menos, Merselo, RESIA, SVOC’01, SVS, Sambeek, VCA.

Vrouwen hoofdklasse B Fortuna’54, Bavel, Buitenveldert, DSE, FC Eindhoven AV 2, Maarssen, Nooit Gedacht, Nuenen, Someren/NWC, Trekvogels, Witkampers, SC ‘t Zand.

Vrouwen eerste klasse D Bekkerveld, Antibarbari, Eldenia 2, Hontenisse, HVCH, FC Kunde, Orion, OVV’67, Prinses Irene, SSS’18, UDI’19, VDZ.

Vrouwen tweede klasse G Leveroy, OVCS, VV Schaesberg, Wittenhorst, Beerse Boys, Bergeijk, Nuenen 2, OJC Rosmalen, Rood Wit’62, SVSSS, Were Di/FC Tilburg, ZSV.

Door Nick Bruls

Nieuw: Voetbaluitslagen

Hier vind je alle voetbaluitslagen, de standen en het programma van de Eredivisie t/m de 5e klasse.

> Bekijk hier de voetbaluitslagen