Schrijver, acteur en oud-profvoetballer Maarten Spanjer gast op seniorenmatinee in bibliotheek Venlo

Maartren Spanjer. — © Bibliotheek Venlo
Schrijver en acteur Maarten Spanjer is dinsdag 14 september te gast tijdens het seniorenmatinee in de Venlose bibliotheek.
Spanjer (1952) debuteerde in 1986 met zijn verhalenbundel Eigen Schuld en werd ook bekend als acteur, televisiemaker en zelfs profvoetballer. Onlangs verscheen zijn boek Toen Godenzonen niet bestonden met verhalen vol nostalgie en humor over voetbal met Rinus Michels, Pelé, Maradona, Willem van Hanegem en Simon Tahamata. Maarten Spanjer wordt geïnterviewd door Lucas Bremmers.
Meer lezen?
Nieuwe actie: Één jaar toegang tot alle Plus-artikelen voor slechts 1,04 per week. Daarmee lees je dagelijks meer dan 100 nieuwe Plus-artikelen op onze site & Nieuwsapp. Of kies voor een van onze andere abonnementen.
Ik word abonneeMeest gelezen
En dan is je oldtimer kapot, maar wie gaat hem repareren? ‘Jongeren leren alleen de moderne autotechniek’
Politie vindt tienduizenden euro’s aan contant geld en stroomstootwapen: twee mannen uit Venlo opgepakt
Limburgse Mark gaat trouwen met iemand die hij nog nooit gezien heeft in nieuw seizoen van ‘Married at First Sight’
Bloedhete dagen op komst: waar kun je veilig zwemmen in natuurwater? Bekijk de kaart
Frontale botsing tussen twee auto’s in Venlo