Wielrenner Egan Bernal moet na een val in een trainingsrit worden geopereerd. Dat heeft het ziekenhuis waarin de Colombiaan is opgenomen laten weten. De ingreep zal „de komende uren” al plaatsvinden. Er wordt gesproken van meerdere verwondingen.
Bernal kwam in de Colombiaanse plaats Gachancipa in botsing met een bus. Aanvankelijk liet de politie aan de media in zijn geboorteland weten dat de renner van Ineos daarbij slechts lichte verwondingen had opgelopen.
Ineos bevestigde het ongeval later en verklaarde dat de toestand van Bernal „stabiel” is. „Hij wordt momenteel in het ziekenhuis onderzocht. Egan was bij aankomst bij bewustzijn.”

In 2019 won Bernal op 21-jarige leeftijd de Ronde van Frankrijk. In 2021 schreef hij eveneens de Ronde van Italië op zijn naam.