Toespraak Zelenski op tv gezien door 558.000 mensen
Oekraïense president Volodimir Zelenski. — © ANP / ANP
De toespraak die de Oekraïense president Volodimir Zelenski donderdagochtend voor de Tweede Kamer hield, is bekeken door 558.000 mensen, meldt de Stichting Kijkonderzoek (SKO) vrijdag.
De uitzending om 10.00 uur trok daarmee veel meer kijkers dan andere programma’s die normaal om die tijd te zien zijn.
Lees ook: Zelenski vraagt Nederland om meer wapens en strengere sancties tegen Rusland
Zelenski vroeg in de Tweede Kamer om aandacht voor de wederopbouw van zijn land als de Russische invasie ten einde is. Hij hoopt op Europese steun en op de inzet van Oekraïense vluchtelingen die naar Nederland zijn gekomen.
Het programma haalt net geen plek in de top 25 van best bekeken programma’s. Op de eerste plaats staat het NOS Journaal van 20.00 uur, met 2,1 miljoen kijkers. Ook de journaals van RTL (1,3 miljoen kijkers) en het NOS Journaal van 18.00 uur (1,2 miljoen kijkers) staan in de top 5.
Gerelateerde berichten
Ander Nieuws
Organisatie Limburgs Mooiste weert zwartrijders: ‘Alsof je met een kar boodschappen zonder te betalen de winkel uitloopt’
Historische prestatie voor voetbalclub FC Kerkrade-West: twee jeugdteams veroveren de districtsbeker
Peter van Zutphen ontvangt hoogste onderscheiding van SP; Gouden Tomaat voor Heerlense wethouder