Indeling competities amateurvoetbal bekend: wie treft jouw favoriete club in het nieuwe seizoen?

 © ING Image.

Maastricht -

De KNVB heeft de competitie-indeling van de eerste tot en met vijfde klasse voor het nieuwe amateurvoetbalseizoen (2022-2023) bekendgemaakt. Hieronder een overzicht van de Limburgse clubs.

Eerste klasse D

BSV Limburgia, Chevremont, De Ster, Deurne, EFC, EHC, Minor, Someren, Sportclub Susteren, Schaesberg, Venlosche Boys, Volharding, Wittenhorst en ZSV.

Tweede klasse E

Brabantia, De Valk, Hoogeloon, MVC’19, Mierlo Hout, NWC, Oirschot, RPC, Rood Wit, SHH, SV Valkenswaard, Veritas en Wilhelmina’08.

Tweede klasse F

Bekkerveld, Caesar, Eijsden, FC Geleen-Zuid, GSV’28, Geusselt Sport, Heer, LHC, RVU, Sittard, Sportclub’25, Sporting Heerlen en Maastricht-West.

Derde klasse A

BMR, DVO, FC Maasgouw, Haslou, Leonidas, Lindenheuvel-Heidebloem, Argo, SVC 2000, SVH’39, SVME, Scharn, Spaubeek en VV HEBES.

Derde klasse B

FC Gulpen, FC Hoensbroek, FC Kerkrade-West, FC Landgraaf, Heksenberg-NEC, KVC Oranje, Langeberg, SV Hulsberg, VV ALFA Sport, VV Hellas, WDZ, Walram en Weltania.

Derde klasse C

Baarlo, SV Blerick, Brevendia, FCV, Hegelsom, Helden, IVO, MMC Weert, Melderslo, Merefeldia, RKSVO, Sparta’18, Sportclub Irene en Laar.

Derde klasse D

Bruheze, Constantia, EGS’20, Excellent, Handel, Hapse Boys, SV United, Stiphout Vooruit, Venhorst, Vianen Vooruit, Vitesse’08 en Ysselsteyn.

Vierde klasse A

Bunde, DBSV, FC Bemelen, Keer, RKHSV, RKUVC, RKVVM, SCG, SV Geuldal, Sanderbout, Schimmert, Sportclub Jekerdal, Wijnandia en Willem I.

Vierde klasse B

Abdissenbosch, De Leeuw, Eikenderveld, Passart VKC, RKHBS, RKMVC, Rood Groen LVC’01, SV Brunssum, SV Simpelveld, SV Zwart-Wit’19, UOW’02, Vaesrade, Vijlen en Voerendaal.

Vierde klasse C

Born, Centrum Boys, FC RIA, HBC’09, IVS, Linne, Oranje Blauw’15, RKVV Neerbeek, Roosteren, SVM, Schinveld, Sporting Sittard’13, VV Zwentibold en Woander Forest.

Vierde klasse D

BEVO, DES Swalmen, EMS, Grashoek, HBSV, Haelen, Horn, Panningen, RKMSV, Reuver, Roggel, Heythuysen, TSC’04 en Kessel.

Vierde klasse E

DESM, DFO’20, FC Cranendonck, FC Oda, Maarheeze, Neerkandia, ONDO, RKVB, Rood Wit’67, SSE, SV Budel en SVSH.

Vierde klasse F

DEV Arcen, DSV, EWC’46, Heijen, Kronenberg, Merselo, Meterik, Montagnards, Oostrum, Lottum/GFC’33, SVEB, Sambeek, Stormvogels en VIOS’38.

Vierde klasse H

Achilles Reek, Cito, FC De Rakt, Festilent, Gassel, HBV, Herpinia, Juliana Mill, NLC’03, SCMH, SES, SIOL, Milsbeek en Achates.

Vijfde klasse A

Amstenrade, Berg’28, Daalhof, Geertruidse Boys, Geulsche Boys, Kakertse Boys, Partij, RKASV, RKSVB, RKTSV, Rimburg, SNC’14 en Sporting H.A.C.

Vijfde klasse B

Conventus’03, FC Roerdalen, MBC’13, OVCS, RIOS’31, RKAVC, SNA, SVE, Slekker Boys, Sportclub Leeuwen, Sint Joost, Susterse Boys en Urmondia.

Vijfde klasse C

Belfeldia, Bieslo, Crescentia, Egchel, Eindse Boys, Koningslust, Leveroy, Olympia Boys, RKSVN, RKSVV, SJVV en VVV’03.

Vijfde klasse D

Astrantia, BVV’27, Leunen, RESIA, RKDSO, SVOC’01, SVS, Sporting ST, Toxandria, Holthees Smakt en VCA.

Lees ook: Moeten we het amateurvoetbal herinrichten? Ja!