‘Donny M. bekent doden van Gino’

De woning van Donny M. in Geleen. — © ANP / ANP
Donny M. heeft bekend betrokken te zijn geweest bij de ontvoering en dood van de negenjarige Gino. Dat meldt 1Limburg.
De 22-jarige M. zou zijn bekentenis hebben gedaan tijdens een politieverhoor. Gino verdween op woensdagavond 1 juni; zijn lichaam werd drie dagen later gevonden in Geleen, niet ver van de woning van M. vandaan.
Een justitiewoordvoerder laat aan 1Limburg weten ‘op dit moment niet in te kunnen gaan’ op de bekentenis. Ook advocate Sjanneke de Crom van M. gaat niet in op vragen over de bekentenis. Peter Smit, die het woord voert namens de nabestaanden, zegt het onderzoek af te wachten.
DNA op step
Daarnaast blijkt uit informatie van 1Limburg dat DNA van M. op de step van Gino is aangetroffen. De step werd tijdens de zoektocht naar Gino op 2 juni gevonden.
M. wordt moord, ontvoering en het bezit van kinderporno ten laste gelegd. Hij verschijnt op 14 september voor het eerst tijdens een openbare zitting voor de rechter.
Lees ook: Zus Gino opgepakt voor inbraak bij moordverdachte Donny M.
Meer lezen?
Nieuwe actie: Één jaar toegang tot alle Plus-artikelen voor slechts 1,04 per week. Daarmee lees je dagelijks meer dan 100 nieuwe Plus-artikelen op onze site & Nieuwsapp. Of kies voor een van onze andere abonnementen.
Ik word abonneeOpnieuw toename incidenten in Limburgse azc’s, terwijl landelijk het aantal meldingen afneemt
Sint Servaasbrug in Maastricht ‘volgens planning’ klaar, maar toch een maand later. Hoe kan dat?
Bibihuizen dreigen slachtoffer te worden van nieuwe regels jeugdzorg: ‘Ik laat deze kinderen écht niet los, ik ga dwars voor de deur liggen als het moet’
Meest gelezen
Code geel in Limburg vanwege onweersbuien met hagel en windstoten
Na weer een tropische dag, trekken vanaf woensdag zwaardere buien richting Limburg
Lingeriemodel Donna (23) uit Eijsden op lijst van mooiste vrouwen: ‘Ik wijk af van de norm’
‘Gevaarlijke’ Aziatische bosmug wordt niet bestreden in Limburg: ‘Moeten er eerst weer een paar doden vallen voordat men in actie komt?’
Sint Servaasbrug in Maastricht ‘volgens planning’ klaar, maar toch een maand later. Hoe kan dat?