Bijzondere Kampioenendag voor mensen met beperking op sportlandgoed De Haamen

 © ING Image

Beek -

Stichting Bijzonder in Beweging (BIB) en de Dirk Kuyt Foundation houden woensdag 5 oktober op sportlandgoed De Haamen in Beek de Bijzondere Kampioenendag.

Redactie

Dat is een sport- en belevingsdag voor mensen met een beperking, bedoeld om hen te motiveren regelmatig te gaan sporten. „Onze stichting organiseert wekelijks in de gehele provincie zo’n vijfenveertig beweegactiviteiten voor ongeveer vijfhonderd mensen met een – veelal verstandelijke – beperking. Juist voor deze mensen kan structureel bewegen enorme voordelen opleveren”, legt BIB-voorzitter Amanda Klein uit.

Lees ook: Honkbaltoernooi voor blinden in Beek: Publiek kijkt ogen uit, sporters vinden het heel normaal

De dag wordt bijgewoond door BIB-ambassadeur Arnold Vanderlyde, rolstoeltennisster Sharon Walraven, paralympisch atleet Noah Mbuyamba, oud-profvoetballer Maurice Graef en mensen van de Dirk Kuyt Foundation. Daarnaast komen enkele spelers van Fortuna Sittard langs om samen met deelnemers te sporten.

De Bijzondere Kampioenendag duurt van 10.30 tot 14.00 uur. Klik hier voor meer info.

Meest gelezen

Beek

Gemeenteberichten