Marechaussee pakt verdachte mensensmokkel op in Venlo
Foto ter illustratie. — © Arie Kievit
De Koninklijke Marechaussee heeft maandag drie mensen opgepakt op verdenking van mensensmokkel. Twee op Schiphol, en een in Venlo, maakte de dienst woensdag bekend.
Bij Venlo vatte de marechaussee maandagavond tijdens een controle een Roemeense chauffeur in zijn kraag. In de auto zaten een man, vrouw en een kind zonder reisdocument. De chauffeur vertelde dat hij het drietal moest afleveren in Duinkerken. Toen hij bovendien zei het drietal niet te kennen, werd hij aangehouden voor mensensmokkel.
Op Schiphol werden een 40-jarige man uit Rotterdam en een vermoedelijk minderjarige jongen aangehouden voor mensensmokkel en identiteitsfraude. Het tweetal reisde samen vanuit Griekenland naar Nederland. De bemanning van het vliegtuig alarmeerde de marechaussee omdat beiden zich opvallend gedroegen. De Rotterdammer is aangehouden wegens mensensmokkel en de minderjarige jongen, die op een Nederlandse identiteitskaart van iemand anders reisde, voor identiteitsfraude. Ook vond de marechaussee bij de jongen een Grieks vreemdelingendocument.
Meest gelezen
Nieuwe ondergrondse chemiepijpen gaan door tien Limburgse gemeenten lopen: ‘Ook door mijn achtertuin?’
Scooterrijder (20) uit Tegelen komt om bij ongeluk in Venlo
Limburgse basisscholen voeren druk om ‘carnavals-Cito’ van tafel te krijgen verder op
Onderwijsminister Dennis Wiersma houdt voet bij stuk: geen extra tijd voor ‘carnavals-Citotoets’
Getuige die mishandelde filmmaker Wouter uit Arcen zag liggen: ‘Hij zag al paars’