Reanimatiecursussen voor inwoners gemeente Bergen
© Gemeente Bergen
In samenwerking met het Rode Kruis biedt de gemeente Bergen op vrijdag 25 november (19.00-22.00 uur) en woensdag 30 november (19.00-22.00 uur) reanimatiecursussen aan.
Tijdens deze cursus leren inwoners wat ze kunnen doen als er iemand een hartstilstand krijgt. Wanneer zij de cursus hebben gevolgd hebben ze de mogelijkheid zich aan te melden als burgerhulpverlener.
Andere avonden, overdag of zaterdag om de cursus te volgen is in overleg ook mogelijk bij voldoende animo. Per cursus dienen er minimaal vier en kunnen er maximaal zes personen deelnemen onder leiding van één instructeur. De reanimatiecursus vindt plaats in de kantine op de gemeenteloods. Deelnemers moeten achttien jaar of ouder te zijn en in de gemeente Bergen wonen.
Klik hier voor meer informatie.
Meer lezen?
Nieuwe actie: Één jaar toegang tot alle Plus-artikelen voor slechts 1,04 per week. Daarmee lees je dagelijks meer dan 100 nieuwe Plus-artikelen op onze site & Nieuwsapp. Of kies voor een van onze andere abonnementen.
Ik word abonneeMeest gelezen
Voormalige sterrenrestaurant De Hamert verkocht, plannen voor luxueus zorghotel met vijftig units
Amateurvoetbal Noord-Limburg: wie treft jouw favoriete club?
Limburgse scholieren debatteren in voorronde ‘Op weg naar het Lagerhuis’ onder meer over woke-beweging
Dit zijn de finalisten van het LVK 2023: luister hier naar alle liedjes
Prijsplafond kan huishoudens 2500 euro laten besparen: hoe werkt het en wanneer heb jij er profijt van?