Sinkhole ontdekt op N296: weg richting Susteren afgesloten voor verkeer
© Rijkswaterstaat
De Maaseikerweg (N296) richting Susteren is donderdag afgesloten voor verkeer vanwege een ontdekte sinkhole, een gat in het wegdek.
Omdat er een kans bestaat op verzakking worden er geen weggebruikers toegelaten. Het verkeer wordt vanaf de snelweg A2 lokaal omgeleid.
Sinkholes, ook wel zinkgaten of verdwijngaten genoemd, ontstaan op plekken waar de grond instabiel is. Ze ontstaan doordat er ineens een stuk grond instort door een gat in de grond.
Rijkswaterstaat zal het wegdek van de provinciale weg zo snel mogelijk herstellen. Hoelang die reparatie gaat duren is nog niet bekend.
Meer lezen?
Nieuwe actie: Één jaar toegang tot alle Plus-artikelen voor slechts 1,04 per week. Daarmee lees je dagelijks meer dan 100 nieuwe Plus-artikelen op onze site & Nieuwsapp. Of kies voor een van onze andere abonnementen.
Ik word abonneeMeest gelezen
Pruuf Mar trekt aan het langste eind in LVK zonder uitgesproken favorieten
Als Limburgse vlaai de Europese status ‘beschermd streekproduct’ krijgt, mogen we trots zijn, zegt bakker Frank van Eerd
De pijn van LVK-aftocht zit diep bij Henk Hover: ‘Het is nog steeds lastig en moeilijk. Ik heb nog geen uitzending gezien of gehoord’
Amateurvoetbal Midden-Limburg: wie treft jouw favoriete club?
Drie muzikale tieners uit één gezin treden op tijdens koffieconcert in Echt