Fietser zwaargewond na aanrijding op oversteekplaats in Sevenum: automobiliste na vlucht alsnog opgepakt
© Edward-Media
Een fietser is woensdagmiddag aangereden door een auto op een oversteekplaats op de N556 bij Sevenum.
Het ongeluk vond rond twintig voor zes plaats. De automobiliste stapte aanvankelijk uit het voertuig om vervolgens toch weer de auto in te stappen en door te rijden. De politie startte een zoekactie naar de bestuurster van een grijze Volvo met Pools kenteken en beschadigingen aan de voorkant. Dankzij een oplettende burger kon ze later alsnog worden gearresteerd.
De fietser raakte ernstig gewond, maar was wel aanspreekbaar. Voor de hulpverlening landde onder andere een traumahelikopter. Het slachtoffer is uiteindelijk per ambulance naar het ziekenhuis overgebracht.
De weg was tijdelijk volledig afgesloten voor het verkeer. De politie doet onderzoek naar de toedracht van het ongeluk.
Meest gelezen
Chantal uit Sevenum verloor haar benen bij een ongeluk, maar gaat zes jaar later voor een medaille in Tokio
Wat als een bandlid overlijdt? Bart Storcken: ‘We hebben op de rem geduwd, we wisten niet zo goed wat we er mee moesten’
Medisch mirakel: boer Ger (76) lag een half jaar op de intensive care, maar rijdt nu weer op zijn tractor
Limburgse mbo-studenten karren in barrels naar Gambia: ‘Als jij lief bent voor de auto, is-ie dat ook voor jou’
Chef waterskibaan beste deejay Nederland