Waterstampen voor jong en oud, in burgemeester Damenpark in Geleen: wie maakt de grootste modderspetters?
Een sprong in de ‘pratsj’ tijdens een eerdere editie. — © Greutsj
Geleen
Redactie
Het ‘Limburgs Kampioenschap’ Waterstampen beleeft zondag 5 februari zijn derde editie in het Burgemeester Damenpark in Geleen.
Wie het hardst in een kuil met water springt en de grootste en vetste modderspetters veroorzaakt, wordt tot winnaar gekroond. Greutsj, organisatie voor kinderactiviteiten in de Westelijke Mijnstreek, houdt dit pratsj-(modder-)evenement voor kinderen van alle leeftijden, verdeeld over leeftijdscategorieën.
Voor het eerst mogen ook ouders en verzorgers meespringen. Ook zij dingen mee naar een prijs.
Gratis inschrijven kan ter plekke. Stevige laarzen zijn verplicht. Aanvang 11.00 uur.
Meest gelezen
Jumbo tijdelijk ontruimd vanwege vreemde lucht in Sittard
Nedcar-medewerkers krijgen op zevende stakingsdag een hart onder de riem gestoken op de Markt in Holtum: ‘Wij steunen jullie strijd tegen die gierige top’
Woning in Holtum fors beschadigd na brand in garage
Ondernemingsraad Nedcar daagt VDL voor de rechter; geen ruimte voor formele onderhandelingen
Amusement zonder harde muziek en flitsende lichten, maar met gillende meiden: de prikkelarme kermis in Geleen