Expositie stationsplan Maastricht verhuist naar Koepelkerk

De stationsomgeving als de spoortunnel klaar is.© Jo Coenen

Maastricht -

De expositie over de stationsplannen van Jo Coenen en Luc Soete verhuist naar de Koepelkerk in Maastricht.

onze verslaggever

Architect Coenen en econoom Soete willen een spoortunnel van ruim een kilometer lang, zodat de rails bij het Maastrichtse station niet langer een barrière vormen. Er ontstaan meteen pleinen en plekken waar gebouwd kan worden.

Lees ook: Maastricht krijgt nog dit jaar museum over de eigen historie

Een expositie over dit Boven het Spoor-plan was de afgelopen maanden in Centre Ceramique te zien, maar die ruimte is voorbestemd voor het nieuwe museum over de stadsgeschiedenis. Jo Coenen laat nu weten dat de expositie verhuist naar de Koepelkerk, vlak bij het station. „Vanaf medio februari kan iedereen daar gedurende bepaalde uren de plannen bekijken. Er komen ook voordrachten.”

Lees ook: Krijgt Maastricht weer een nieuwe kilometer lange tunnel? Er wordt serieus gekeken naar het plan van deze architecten

Meest gelezen

Van onze partners

Maastricht

Gemeenteberichten