Noa de Mes met Emile Roemer en theaterdirecteur Janine Dijkmeijer op zondag 5 maart in Pelt
Emile Roemer. — © Johannes Timmermans
Gouverneur Emile Roemer is zondag 5 maart te gast in een nieuwe editie van de Heerlense talkshow Noa de Mes in Pelt.
De oud-burgemeester en sinds kort ook carnavalsartiest, komt vertellen hoe zijn werk in Limburg hem bevalt. Daarnaast blikt de redactie met hem vooruit op de Provinciale Statenverkiezing van woensdag 15 maart.
Wie ook aanschuift is kersvers theaterdirecteur Janine Dijkmeijer van het Parkstad Limburg Theaters. Ze stelt zich voor en vertelt waarom ze juist voor Parkstad gekozen heeft na avontuur in Auckland in Nieuw-Zeeland.
Muzikant Ernest Peters staat 17 maart met zijn band in de Nieuwe Nor. In Noa de Mes geeft hij samen met zoon Jop een klein voorproefje van aankomend concert.
Heerlen heeft sinds anderhalf jaar een eigen glossy: BRUIS. Het magazine wordt met veel liefde gemaakt door een aantal jonge Heerlenaren. De makers hebben onlangs groen licht gekregen om hun werk voort te zetten en komen daarover vertellen.
Ook te gast is Lita Wiggers, directeur van het Historisch Centrum Limburg, dat sinds kort het nieuwe archief heeft ondergebracht in de Christus Koningskerk in Vrieheide.
Verder verzorgt Jules Roosenboom een column.
Aanvang 15.00 en de toegang is gratis.
Meest gelezen
Politie haalt beschonken, bewusteloze spookrijder achter het stuur vandaan op N281 in Kerkrade
Jerrycans met drugsafval gedumpt op Brunssumerheide in Heerlen
Groene Ster wint met 1-0 van Hercules en speelt nacompetitie voor een plek in de tweede divisie
Hondeneigenaren opgepast: Meldpunt 144 waarschuwt voor risico’s grasaren
Open Nederlands Kampioenschap bierbrouwen voor amateurs bij de Locht